HAKKIMDA

1

1984 yılında Ankara’ da doğdum.

Üniversite eğitimimi, 2007 yılında Manisa C.B.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğini bölümünü bitirdim.

2008 yılında vatani görevimi; kısa dönem Jandarma olarak Ankara’da tamamladım.

2008 yılında İngilizce dil eğitimim için Londra’ya gittim. 7 ay St. Giles International Language School’ da eğitim gördüm. Burada bulunduğum süre zarfında sadece yeni bir dil öğrenmenin dışında, dünyanın o kadar da küçük olmadığını, hayata daha geniş bir bakış açıyla bakabilmeyi öğrendim.

İlk çalışma hayatıma İzmir, Sonat Mühendislik proje bürosunda başladım. Metraj, Hakediş ve Çelik konstrüksiyon sistemlerin hesabı konusunda bilgi sahibi oldum.

Daha sonra şehir değişikliği yaparak 2009 yılı Mart ayında Ankara’ ya taşındım. MİTAŞ A.Ş Miteng grubunda Design Engineer olarak işe başladım. Burada bulunduğum süre zarfında  ENH direk ve hat tasarımları, Telekom direklerinin tasarımları, Şalt sahası tasarımları, Çelik yapıların tasarımları, Poligon direk tasarımları, Anten direk tasarımları projelerinde görev yaptım.

2010 yılı Ekiminde hayatıma renk katan, yaşama sevincim sevgili eşim ile hayatlarımızı birleştirdik. 2014 yılında ise canım kızımız Dünya’ ya geldi. Mutlu bir evlilik sürdürmekteyim.

2011 yılı Mart ayında Alpkon Mühendislik firmasında 6 ay kadar çelik konstrüksiyon yapıların statik hesabı ve imalat resimlerinin oluşturulması kısımlarında çalıştım. Bu süre zarfında Ankara Nata Vega Alışveriş Merkezi projesinde çelik yapıların tasarım ve statik hesaplar grubunda yer aldım.

2011 yılı Ağustos ayında hayatımızı İstanbul’ da sürdürme kararı aldık.

2011 yılında halen çalışmakta olduğum Perform Mühendislikte Statik Proje Yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Şuan ki firmamda betonarme ve çelik yapılar kısmında görev almaktayım. Batışehir Toplu Konut Projesi, Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü, Medipol Nisa Hastanesi, İŞGYO Manzara Adalar, Metsan-Nexus, Acıbadem Altunizade Hastanesi, Medipol Kavacık Üniversitesi, Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu vb. büyük çaplı projelerde statik hesap ve detay çalışmalarında aktif görev aldım.

Ek olarak çelik ve betonarme yapılarda hesap, raporlama ve çizim olarak full proje teslimi olacak şekilde proje hizmetleri de vermekteyim. Projelerinize fiyat teklifi alabilmek için iletişim kısmından mail ve telefon numarama erişebilirsiniz.

 

Değerli vaktinizi sitemi ziyaret etmeye ayırdığınız için teşekkür ederim.